Дата: від до Скинути

ПОНАД 900 ПРАЦЮЮЧИХ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ РОДИН СУМЩИНИ ПЕРЕДБАЧЕНО ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЦЬОГОРІЧ РЕАБІЛІТАЦІЙНИМ ЛІКУВАННЯМ ЗА КОШТИ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області та його відділення проводять активну роботу по реалізації прав застрахованих осіб, тобто працюючих, та членів їх сімей  на реабілітаційне лікування у санаторно-курортних закладах після перенесених захворювань і травм. На ці цілі нинішнього року передбачено понад 11мільйонів гривень для відновлення здоров’я більше, ніж 900 осіб. З початку року на реабілітаційне лікування у санаторно-курортні заклади України вже направлено 124 застраховані особи та члени їх сімей.

09:35 19.05.2021

КРИМ - ЦЕ УКРАЇНА!

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу — день пам'яті в Україні, що відзначається щорічно 18 травня, у річницю депортації кримськотатарського народу 1944 року.

09:03 18.05.2021

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

27 травня 2021 року о 10.00, в приміщенні адмінбудинку, що знаходиться за адресою вул. Сумська, 4 смт Недригайлів, відбудеться засідання дев'ятої сесії Недригайлівської селищної ради восьмого скликання.

18:15 17.05.2021

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ВОДИ!

КП "Недригайлівводосервіс" повідомляє, що розпочато перевірку законності підключень водопостачання до центральної мережі.

14:59 17.05.2021