ДОРОГІ МЕДИЧНІ СЕСТРИ!

З нагоди вашого професійного свята – Всесвітнього дня медичної сестри прийміть наші щирі вітання!

08:08 12.05.2021

НАЙБІЛЬШЕ ВЕТЕРАНАМ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ  ВІЙНИ НЕ ВИСТАЧАЄ ПРОСТОГО ЛЮДСЬКОГО СПІЛКУВАННЯ

НАЙБІЛЬШЕ ВЕТЕРАНАМ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ НЕ ВИСТАЧАЄ ПРОСТОГО ЛЮДСЬКОГО СПІЛКУВАННЯ

9 травня заступник Недригайлівського селищного голови Володимир ШУДА разом із військовим комісаром Недригайлівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковником Віктором САМОНОВИМ та головою Недригайлівської організації ветеранів Василем КРІПАКОМ відвідали учасників бойових дій Другої світової війни.

19:03 09.05.2021

ГЕРОЇ ЖИВУТЬ В НАШИХ ДУШАХ

9 травня в день 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Недригайлівщина вшанувала всіх захисників рідної землі, кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв Другої світової війни.

18:54 09.05.2021

ЛЮБІ МАТЕРІ НЕДРИГАЙЛІВЩИНИ!

Щороку в другу неділю травня до нас приходить особливий день. Зворушливе і тепле свято. Свято тих, хто дарує найдорожче – життя.

12:53 09.05.2021

ДО УВАГИ ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ ПРЕДСТАВИЛИ КОНЦЕПЦІЮ РОЗВИТКУ НЕДРИГАЙЛОВА

Сьогодні під час другого пленарного засідання восьмої сесії Недригайлівської селищної ради до уваги депутатів архітектором Юрієм ХАРЧЕНКОМ та ландшафтним дизайнером Іваном КОРОТУНОМ було презентовано напрацювання щодо концепції розвитку центральної частини селища Недригайлів(благоустрій, освітлення, озеленення).

20:21 07.05.2021

ДЯКУЄМО ВСІМ І КОЖНОМУ, ХТО НЕ ЗАЛИШИВСЯ БАЙДУЖИМ ТА ЗРОБИВ СВІЙ ВЛАСНИЙ ВНЕСОК У ВЛАШТУВАННЯ НОВОГО ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ ТА ПОВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ТРОТУАРУ ВЗДОВЖ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ, ЩО ПРОЄКТУВАЛИСЯ В СЕЛИЩІ НЕДРИГАЙЛІВ

Станом на 5 травня на виготовлення проєктних робіт по об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка на ділянці від км 227+212 до км 230+437» (ділянка від в’їзду в смт Недригайлів, зі сторони міста Ромни, до повороту на вулицю Зарудка) повністю перераховано необхідну суму - 203 398,66 грн.

11:27 06.05.2021

ВЕЛИКДЕНЬ У СІМЕЙНОМУ КОЛІ

Перед Великоднем дитячий будинок сімейного типу Катерини та Олександра НЕСТЕРЕНКІВ із Курманів поповнився ще трьома дітками (дівчинкою та двома хлопчиками братиками). На сьогоднішній день у їхній родині виховується 10 дітей.

16:30 05.05.2021