Дата: від до Скинути

ЗАПРОШУЄМО ЗРОБИТИ СВІЙ ВЛАСНИЙ ВНЕСОК У ВЛАШТУВАННЯ НОВОГО ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ ТА ПОВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ТРОТУАРУ ВЗДОВЖ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ, ЩО ПРОЄКТУЄТЬСЯ, В СЕЛИЩІ НЕДРИГАЙЛІВ

Станом на 13 квітня на виготовлення проєктних робіт по об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка на ділянці від км 227+212 до км 230+437» (ділянка від в’їзду в смт Недригайлів, зі сторони міста Ромни, до повороту на вулицю Зарудка) перераховано 196 945 грн:

09:50 13.04.2021

СПІВПРАЦЯ ДЕПУТАТІВ – КОРИСТЬ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Минулими вихідними жителями вулиць Ювілейна, Спортивна Капельгородського, О.Шовтути та провулку Ювілейний відбулося прибирання території, де колись була копанка, а останім часом лише суцільні чагарники.

09:13 13.04.2021

ЗРОБИМО ДОРОГУ ТА ТРОТУАР СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

Станом на 12 квітня на виготовлення проєктних робіт по об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка на ділянці від км 227+212 до км 230+437» (ділянка від в’їзду в смт Недригайлів, зі сторони міста Ромни, до повороту на вулицю Зарудка) перераховано 196 845 грн:

15:02 12.04.2021

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ САМОСТІЙНО ОБРОБЛЯЛИ У МИНУЛОМУ РОЦІ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ ПЛОЩЕЮ ПОНАД 2 ГА, ТА РЕАЛІЗОВУВАЛИ ВИРОЩЕНУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКУ ПРОДУКЦІЮ МАЮТЬ ЗАДЕКЛАРУВАТИ ДОХОДИ

Порядок декларування доходів, одержаних фізичними особами, регулюється нормами Податкового кодексу України (далі – ПКУ), відповідно до норм якого подавати податкові декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) необхідно і громадянам, які отримали дохід від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, зібрана та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, сукупний розмір яких перевищує 2 гектари, наданих їй для ведення особистого селянського господарства та/або земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості) (п.п. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 ПКУ).

13:52 12.04.2021

РОЗГЛЯНУЛИ ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

9 квітня на пленарному засіданні сьомої сесії Недригайлівської селищної ради восьмого скликання розглянули електронну петицію стосовно створеення умов для відкриття в селищі Недригайлів мережевого супермаркету, яка набрала необхідну кількість голосів.

09:00 12.04.2021

ОБГОВОРИЛИ ПРОЦЕС ПІДГОТОВКИ ДО НАВЧАЛЬНИХ ЗБОРІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

9 квітня 2021 року відбулася нарада за участю заступника військового комісара - начальника мобілізаційного відділення, підполковника Сергія КАРЛАША, заступника голови селищної ради Володимира ШУДИ, старост старостинських  округів, керівників установ, організацій, начальників, спеціалістів відділів селищної ради.

11:26 09.04.2021

"ДЛЯ ЖИТЕЛІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ БІБЛІОТЕКА МАЄ СТАТИ ЦЕНТРОМ СПІЛКУВАННЯ, РОЗВИТКУ ТА ДУШЕВНОГО ВІДПОЧИНКУ"

Про це під час відвідування комунального закладу "Недригайлівська публічна  бібліотека" зазначив Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ.

11:22 09.04.2021