Дата: від до Скинути

ЗБІРНА КОМАНДА НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАЛА СРІБНИМИ ПРИЗЕРАМИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ТА ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Два дні поспіль на базі спортивного комплексу Сумського державного університету проходив ІІ етап Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, в якому взяло участь 10 команд.

15:38 10.09.2020

Про монетизацію одноразової матеріальної допомоги «Пакунок малюка»

В Україні з 1 вересня цього року змінено механізм надання «пакунків малюка» з натуральної допомоги у вигляді дитячих речей на грошову компенсацію. В АТ "Комерційний банк "ПриватБанк" передбачено новий банківський продукт - соціальна карта для виплат "Пакунок малюка".

13:05 09.09.2020

Відбувся перший розіграш "Кубку закриття літнього сезону" з міні-футболу серед ветеранських команд

Напередодні Дня визволення Недригайлівщини від нацистських загарбників на КСК «Колос», що у Недригайлові, відбувся перший розіграш "Кубку закриття літнього сезону" з міні-футболу серед ветеранських команд Недригайлова, Іваниці та Вільшани.

08:16 09.09.2020

77 річниця визволення населених пунктів Недригайлівської селищної ради від нацистських загарбників

Минула війна залишила у пам’яті людей незагоєні рани, спопеляючи блискавкою пронизала серця і душі, обпалила кожен дім і сім’ю, долю кожної людини. Подвиг наших ветеранів – це еталон мужності, патріотизму, сили волі та справедливості. Ми зберігаємо правдиву історію великої перемоги нашого народу, адже це складає міцну основу для єдності майбутніх поколінь.

15:45 08.09.2020

У центрі уваги виконавчого комітету - діти

7 вересня   відбулося засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, на якому були розглянуті питання про доцільність влаштування  дітей на цілодобове перебування до   пансіонату КЗСОР - Штепівський  навчально  -  реабілітаційний центр Сумської області.

16:58 07.09.2020

Відбулася чергова апаратна нарада

7 вересня Недригайлівським селищним головою Ігорем Остапчуком проведено  чергову апаратну нараду із начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради,  старостою, в.о. старост старостинських округів.

13:10 07.09.2020

Підведені підсумки Мистецької премії імені Нестора КИЗЕНКА

Посулля здавна славиться майстрами народної творчості –вишивальницями, письменниками, поетами та художниками. Їх твори у всі часи неодмінно привертали увагу знавців і  любителів, викликали повагу до тих, хто уславив наш край своїм різнобарвним чудовим мистецтвом.

15:40 04.09.2020