Дата: від до Скинути

На території Недригайлівської селищної ради  пройшли офіційні заходи до Дня пам’яті захисників України

29 серпня у селищі Недригайлів та населених пунктах громади пройшли офіційні заходи до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України за участю представників влади, учасників АТО, районного військового комісаріату, громадськості. На заходах  були також присутні рідні загиблих учасників АТО.

11:42 29.08.2020

29 серпня - День пам’яті захисників України

Щорічно 29 серпня,  відповідно до Указу Президента № 621/2019 від 23.08.2019 «Про День пам’яті», в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України з метою увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

15:28 28.08.2020

УРЯД ПОДОВЖИВ АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН ДО 31 ЖОВТНЯ

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим СТЕПАНОВ зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів

11:50 27.08.2020

Про державну підтримку за наявні бджолосім’ї

Постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. № 107 (зі змінами), якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції (далі – Порядок), повідомляємо.

13:57 25.08.2020

На Недригайлівщині зіграно 5 тур чемпіонату району з футболу

Через посилені карантинні заходи, які були пов’язані з підвищенням захворювань на коронавірус, на два тижні призупинялося проведення чемпіонату з футболу. 5 тур було зіграно в неділю, 23 серпня 2029 року – це заключний тур першого кола.

13:39 25.08.2020

Селищним головою проведено апаратну нараду

25 серпня Недригайлівським селищним головою Ігорем Остапчуком проведено  апаратну нараду із начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради,  в.о. старост старостинських округів.

13:34 25.08.2020

У населених пунктах Недригайлівської громади пройшли заходи до Дня Незалежності України

Є дата, яка виражає дух народу, символізує його славне минуле, сьогодення і майбутнє - День Незалежності України. Це день, коли ми відчуваємо, що горді за нашу країну, що  ми незламні, не дивлячись на будь-які перешкоди.

09:58 24.08.2020