Дата: від до Скинути

У Недригайлівській  публічній бібліотеці організована виставка до  Дня Незалежності  України

У Недригайлівській публічній бібліотеці організована виставка до Дня Незалежності України

24 серпня    український народ  відзначає найголовніше  державне свято -  День Незалежності  України.     З цієї нагоди  у комунальному закладі «Недригайлівська  публічна бібліотека» оформлена книжкова виставка-панорама «Україна у просторі і часі». На виставці представлено  літературу з історії України, про легендарні постаті країни та тернистий шлях української  нації  до самовизначення.

11:56 21.08.2020

Головними питаннями засідання виконкому 20 серпня стали питання підготовки закладів освіти до  навчального року та усіх організацій громади до роботи в осінньо-зимовий період

Головними питаннями засідання виконкому 20 серпня стали питання підготовки закладів освіти до навчального року та усіх організацій громади до роботи в осінньо-зимовий період

20 серпня   відбулося засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, де головними стали  питання про стан підготовки закладів освіти до нового 2020-2021 навчального року та про стан підготовки об’єктів комунального господарства, установ, організацій громади до роботи в осінньо-зимовий період на території селищної ради.

15:46 20.08.2020

ЯК ЗМІНИТИ ВИБОРЧУ АДРЕСУ НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ

Виборчий кодекс України закріпив можливість зміни виборчої адреси без зміни місця реєстрації – це дозволяє значній частині виборців проголосувати за місцем фактичного проживання.

14:06 18.08.2020

На апаратній нараді 17 серпня знову говорили про профілактику коронавірусу

17 серпня у  Недригайлівській селищній раді проведена апаратна нарада під керівництвом  Недригайлівського селищного голови Ігоря ОСТАПЧУКА з  начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради, виконуючими обов’язки старост старостинських округів.

15:02 17.08.2020

СТАНОМ НА 17 СЕРПНЯ 2020 РОКУ НА СУМЩИНІ 891 ВИПАДОК ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 37 осіб (м. Суми – 21, Сумський р-н – 2, Шосткинський р-н – 1, Роменський р-н – 3, Недригайлів – 5, Недригайлівський р-н – 1, Кролевець – 1, Конотоп – 3). За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 13 летальних випадків. Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 464 особи, з них за минулу добу – 2 (Охтирка).

10:51 17.08.2020

Вітання Недригайлівського селищного голови Ігоря ОСТАПЧУКА з Днем села Віхове

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого свята — Дня села, яке щорічно святкують у третю суботу серпня. Свята, яке відзначають усі його жителі, котрі в ньому народилися, виросли і працюють на його благо. Так цьогоріч склалося, що масові заходи у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції не проводяться, але традиції живуть і примножуються у нашій пам’яті, наших серцях. Я маю надію, що в наступному році День села Віхове обов’язково відбудеться!

11:30 15.08.2020