Відбувся семінар щодо виплати дотації за наявні бджолосім’ї

В ході онлайн-семінару, який проведено Сумською обласною державною адміністрацією, доведено основні аспекти постанови КМУ №107 від 07.02.2018 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» щодо передбаченої дотації за бджолосім’ї на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявності в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60000 гривень одному отримувачу.

15:52 06.08.2020

Обговорили перспективи реалізації проєкту ремонту дороги на умовах співфінансування

5 серпня у Недригайлівській районній державній адміністрації відбулася спільна нарада голови Недригайлівської райдержадміністрації Володимир ДІХТЯРА, Недригайлівського селищного голови Ігоря ОСТАПЧУКА з місцевими підприємцями.

15:27 06.08.2020

Проходить благоустрій КСК «Колос»

За ініціативи Недригайлівського селищного голови Ігоря ОСТАПЧУКА та за фінансової підтримки жителів громади Віктора МІРОШНИЧЕНКА та Михайла ПСАРЬОВА на культурно-спортивному комплексі «Колос» розпочалися роботи з встановлення альтанок для відпочинку. До робіт з встановлення альтанок долучилися працівники культурно-спортивного комплексу «Колос» на чолі з директором Сергієм ГОРДІЄНКОМ, Віктор МІРОШНИЧЕНКО, небайдужі жителі громади Юрій РЕВЕНКО, Анатолій ТОКАРЕНКО.

15:15 05.08.2020

І ЗНОВУ ПОДАРУНКИ!

Колектив комунального закладу «Недригайлівська публічна бібліотека» щиро вдячний родині Чалих – Валерію Олексійовичу та Людмилі Іванівні з міста Київ  за книги, отримані в дар.

15:27 04.08.2020

Головними питаннями апаратної наради стали питання благоустрою та профілактики коронавірусної інфекції

4 серпня у  Недригайлівській селищній раді проведена апаратна нарада під керівництвом  Недригайлівського селищного голови Ігоря Остапчука з  начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради.

14:09 04.08.2020

СУМЩИНА ЗНАХОДИТЬСЯ У «ЧЕРВОНІЙ» ЗОНІ ЛИШЕ ЗА ОДНИМ ПОКАЗНИКОМ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19

Про це розповів заступник директора Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Михайло МАЦЮК під час онлайн-брифінгу щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію на Сумщині

15:28 31.07.2020

КОРОНАВІРУС – ЦЕ НЕ ФЕЙК, А РЕАЛЬНА НЕБЕЗПЕКА!

Про це на зустрічі з головою Сумської облдержадміністрації Романом Грищенком говорили лікарі області.«Жителі Сумщини мають зрозуміти, що коронавірус – це реальність. Це не грип, і не ГРВІ, які у нас зазвичай у розпалі у холодні пори року. COVID-19 не зникає навіть зараз, коли на вулиці літня спека, – зазначив виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО. – Тому недотримання карантинних заходів, таких як соціальна дистанція, масковий режим, миття рук – це шлях до розповсюдження захворювання».

15:27 31.07.2020

Територія громади продовжує упорядковуватися

Значні роботи з благоустрою проведені на території Гринівського старостинського округу.  Упорядковано центр села Гринівка. За спонсорські кошти  проведено фарбування парканів, зупинки. Виконані інші роботи, які особисто очолила виконуюча обов’язки старости Гринівського старостинського округу Ганна Черевко. До проведення заходів з благоустрою долучилися працівники старостинського округу та небайдужі місцеві жителі.

16:46 30.07.2020