Особистий прийом заступника селищного голови у Віховому

4 травня, відповідно до графіку виїзного особистого прийому громадян, заступник  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Акімов В.В. провів особистий прийом жителів сіл Віхове, Вакулки, Луки, Пушкарщина. Прийом пройшов у Віхівському сільському клубі.

08:39 05.05.2018

Особистий прийом селищного голови в Іваниці

3 травня, відповідно до графіку виїзного особистого прийому громадян, Недригайлівський селищний голова Остапчук І.В. провів особистий прийом жителів Іваницького старостинського округу.

08:56 04.05.2018

Зробимо наше селище красивішим?

Навесні минулого року  працівники Недригайлівської селищної ради та її структурних підрозділів взяли участь у благодійній акції: за власний кошт придбали та за допомогою осіб, які перебувають на громадських роботах,    висадили на території центрального скверу селища Недригайлів 35 кущів троянд.  Оскільки троянди здавна вважаються символом любові й щастя, то й висадили їх ближче до  входу районного РАЦСу, щоб прикрасити найщасливіші миті життя молодят.

15:59 03.05.2018

Оргкомітет до Дня Перемоги

3 травня у Недригайлівській селищній раді відбулося засідання оргкомітету з питань проведення заходів до Дня перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні. Під головуванням Недригайлівського селищного голови Остапчука І.В., заступників селищного голови Ситротенка А.Г. та Акімова В.В. було обговорено робочий план підготовки до свята та визначені основні напрямки роботи і відповідальних осіб.

14:36 03.05.2018

Апаратна нарада 3 травня

3 травня   Недригайлівський  селищний голова Остапчук І.В. провів апаратну нараду із керівництвом селищної ради, керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради.

14:31 03.05.2018

Заплановано об’їзд території громади

З 7 травня комісія з питань благоустрою та наведення належного санітарного стану  проведе об’їзд території Недригайлівської селищної ради. До роботи комісії будуть залучені депутати по виборчих округах. Просимо жителів громади провести прибирання прилеглих територій біля своїх будинків: забрати із вулиць пісок, щебінь, інші будівельні матеріали, сміття.

13:57 03.05.2018

Про отримання дотації  фізичним особам за вирощування молодняка великої рогатої худоби

Недригайлівська селищна рада повідомляє, що для отримання дотації  фізичним особам за вирощування молодняка великої рогатої худоби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва», потрібно звернутися до відповідного старостинського округу або до Недригайлівської  селищної  ради.

10:32 03.05.2018

Товариський матч з міні-футболу

30 квітня у Недригайлові відбувся товариський матч з міні-футболу у якому збірна селища Недригайлів перемогла збірну Вільшани 8:5.    Голи: Ю.Сердюк-2, Р. Акімов-2, В.Заїка - 2, К.Акімов - 1, А.Корнієнко - 1

10:17 03.05.2018

Відбулась тридцята сесія селищної ради

27 квітня 2018 року відбулася тридцята сесія Недригайлівської селищної ради сьомого скликання, на якій депутати прийняли двадцять вісім рішень. З обраних двадцяти шести депутатів на сесії були присутні сімнадцять. Відкрив і провів пленарне засідання Недригайлівський селищний голова Остапчук І.В.

09:50 02.05.2018

Буде ремонт дороги в центрі селища

28 квітня відбулася робоча зустріч Недригайлівського селищного голови Остапчука. І.В. з директором філіі "Сумський облавтодор" Довженком В. М. за участі заступника селищного голови Акімова В. В., депутата Недригайлівської селищноі ради Сердюка Ю. А. по питанню ремонту дороги центральноі частини селища. Є домовленість, що роботи розпочнуться вже 2 травня.

12:47 29.04.2018